DC-stekker 5,5 mm 2,1 mm diameter
DC-stekker 5,5 mm 2,1 mm diameter
€ 0,76
% € 0,95 (20% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1535
DC-stekker met schroefklemmen
Voor de aansluiting van uw LED-strips op de stroomvoorziening kunt u deze DC-stekker gebruiken.
Hij is uitgerust met schroefklemmen, zodat er geen soldeerwerkzaamheden nodig zijn.
Schachtlengte van de stekker: 9mm, buitendiameter: 5,5mm, pendiameter: 2,1mm
Nominale spanning 12V/DC, maximaal 36V
Stroom: maximaal 2A
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "DC-stekker 5,5 mm 2,1 mm diameter"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg, 0,12345 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg, 0,12345 kg |
| Productdiameter: | 2,1 mm |
| Producthoogte: | 5,5 mm |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.