Dimmer-afdekking kl. draaiknop voor Ehmann dimmer
Dimmer-afdekking kl. draaiknop voor Ehmann dimmer
€ 4,45
5 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2586
Dimmer afdekking compatibel met verschillende schakelprogramma's
- Deze afdekking is geschikt voor de volgende EHMANN dimmers in ons assortiment en voor andere schakelprogramma's van merken zoals Gira, Berker, Busch-Jäger en Jung. Bij de EHMANN dimmers zijn de bijbehorende adapters in de levering inbegrepen (zie afbeelding).
- Kleur: Zuiver wit vergelijkbaar met RAL9010
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Dimmer-afdekking kl. draaiknop voor Ehmann dimmer"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | Ehmann |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,28 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Nettogewicht van het product: | 1,13 kg |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.