Draadloze Afstandsbediening ATOS4 voor Dimmer 1-Zone
Draadloze Afstandsbediening ATOS4 voor Dimmer 1-Zone
€ 28,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2774
ATOS4 Elegante Draadloze Afstandsbediening voor Dimmer 1-Zone
Een handzame, kleine maar vooral elegante afstandsbediening, waarmee u eenvoudig en comfortabel uw licht kunt dimmen.
Frequentie: 868MHz
Stroomvoorziening: 6V(2xCR2025 batterij)
Afmetingen (L x B x H): 141x35x8,5mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Draadloze Afstandsbediening ATOS4 voor Dimmer 1-Zone"
| Afdekking: | wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 14,7 cm |
| Dimbaarheid: | via controller |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 13 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 14 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 35 mm |
| Inbouwdiepte: | 8,5 mm |
| Inbouwlengte: | 141 mm |
| Ingangsspanning (V): | 6 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, RED |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Productbreedte: | 35 mm |
| Producthoogte: | 8,5 mm |
| Productlengte: | 141 mm |
| Radiofrequentieband: | 868 MHz |
| Signaalsterkte: | 10 mW |
| Smart Home Systemen: | ATOS 2.4GHz |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 4,7 cm |
| Wifi-frequentieband: | 868 MHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.