Dubbele mastbeugel T voor parkeerplaatsverlichting
Dubbele mastbeugel T voor parkeerplaatsverlichting
€ 14,69
% € 73,95 (80.14% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2849
Dubbele mastbeugel T voor LED-parkeerplaatsverlichting
De T-beugel is geschikt voor de bevestiging van twee LED-parkeerplaatslampen. De verschillende modellen parkeerplaatsverlichting vindt u ► hier.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Dubbele mastbeugel T voor parkeerplaatsverlichting"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 7,58 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 8,46 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,88 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 7,58 kg |
| Productbreedte: | 90 mm |
| Producthoogte: | 150 mm |
| Productlengte: | 295 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.