E27 10W RGB+CCT Wi-Fi Smart LED-lamp 806 Lumen
E27 10W RGB+CCT Wi-Fi Smart LED-lamp 806 Lumen
€ 7,56
% € 9,45 (20% bespaard)Niet langer beschikbaar
RGB CCT lamp 10W voor E27 fitting
Wilt u van uw woning snel een Smart Home maken? Dan bent u met onze E27 Smart lamp goed geadviseerd.
U heeft alleen een smartphone, een 2,4-GHz-WLAN- of 5-GHz-WLAN-netwerk in uw woning en de gratis Smart Life App van Tuya nodig.
De Smart Life App downloadt u gratis uit de Google Playstore of de Apple App Store. U koppelt de app met de Smart lamp en daarna is de lamp ook vanaf uw vakantieadres of vanaf uw werkplek bestuurbaar.
Er is geen extra hardware zoals een bridge of hub nodig.
Is spraakbesturing belangrijk voor u?
Natuurlijk is spraakbesturing via Amazon/Echo en Google Home/Assistant mogelijk.
Wat kan ik allemaal met de E27 Smart lamp doen?
De E27 fitting is in de meeste huishoudens te vinden. Houdt u rekening met de afmetingen van de lamp: diameter 60 mm, hoogte 112 mm. Elke geïnstalleerde Smart lamp kan zowel individueel als als groep aangestuurd worden.
Door de apparaatvrijgave kunnen ook huisgenoten de lichtinstellingen beïnvloeden.
Als RGB CCT lamp staan er een groot aantal bonte lichtkleuren tot uw beschikking. Met CCT worden ook de wit-tinten warmwit, neutraalwit en koudwit gedekt. Afhankelijk van het gebruiksdoel of de kleurstelling van de ruimte bepaalt u de lichtkleur.
De Smart lamp laat zich via de app traploos dimmen, dus er staat u nog een lichteffect ter beschikking.
Wilt u tijden bepalen waarop de verlichting bijv. 's avonds aangaat wanneer u van uw werk komt, gebruik dan de timer-functie in de app voor verdere instellingen.
Toepassingsgebieden
Naar onze mening zijn er voor deze 10W Smart lamp talrijke toepassingsgebieden: woonkamer, eetkamer, kinderkamer, gang, plafondlampen, vloerlampen, etc.
Opmerking: Bij outdoor-gebruik is een zeer goed wifi-netwerk in de buitenruimte nodig.
Opmerking: LongLife LED biedt technische productondersteuning alleen in combinatie met de SmartLife App.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 7 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 20 m |
| EPREL-registratienummer: | 928878 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 10 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E27 |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 62 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 62 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 60 mm |
| Inbouwlengte: | 120 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 806 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 806 Lumen |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 43 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 60 mm |
| Productdiameter: | 60 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 120 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 85 mW |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart |
| Stralingshoek: | 180 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 10 W |
| Verpakkingshoogte: | 13,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 7 cm |
| Voeding: | intern |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden