GLP FTPC100V012-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 99.6W 12V 8.33A IP66 Schakelvoeding CV
GLP FTPC100V012-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 99.6W 12V 8.33A IP66 Schakelvoeding CV
€ 56,95
18 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3823
Smalle LED schakelvoeding GLP FTPC100V012-S-WP
- Zeer plat en smal ontwerp, daarom geschikt voor installatie in ruimtes met beperkte afmetingen
- Geschikt voor LED-verlichting (bijv. LED strips)
- Geschikt voor meubelinbouw
- Afmetingen (LxBxH): 356 mm x 30 mm x 20 mm
- Met kunststof behuizing
- Beschermingsklasse IP66 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning en oververhitting, Auto Recovery
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP FTPC100V012-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 99.6W 12V 8.33A IP66 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 75 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 38 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 30 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 20 mm |
| Driver afmeting lengte: | 356 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 99,6 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,366 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,397 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 32 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 32 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,366 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 600 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 20 mm |
| Productlengte: | 356 mm |
| Serie: | FTP-C |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 8330 mA |
| Vermogen: | 99,6 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,1 cm |
| Verpakkingslengte: | 5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.