GLP FTPC100V024-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 100W 24V 4.17A IP66 Schakelvoeding CV
GLP FTPC100V024-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 100W 24V 4.17A IP66 Schakelvoeding CV
€ 56,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3824
Schakelvoeding GLP FTPC100V024-S 24V 100W 17A IP66
We hebben hier een constante spanning voeding voor ons, die zijn toepassing vindt in de LED verlichtingstechniek en daar lichtbronnen zoals LED G4 MR16, LED buizen en LED modules met een ingangsspanning van 24 VDC van stroom voorziet.
Bovendien is in deze voeding een auto-recover beveiligingscircuit geïntegreerd, evenals een beveiliging tegen overbelasting en kortsluiting.
Het zorgt voor een constante uitgangsspanning van 24VDC, is niet dimbaar en kan bij bedrijfstemperaturen van -20°C ~ +50°C zorgeloos worden gebruikt.
Deze gegoten voeding voldoet aan beschermingsklasse IP66 en kan daardoor zonder problemen buiten worden gebruikt.
Dankzij de platte behuizing is hij ook bijzonder populair op plaatsen waar de inbouw in krappe ruimtes moet plaatsvinden, zoals in meubels of platte plafonds.
In principe moet er voor voldoende luchttoevoer en koeling worden gezorgd.
Het maximale vermogen van de schakelvoeding bedraagt 100 Watt.
Het zorgt voor een constante uitgangsspanning van 24VDC, is niet dimbaar en kan bij bedrijfstemperaturen van -20°C ~ +50°C zorgeloos worden gebruikt.
Deze gegoten voeding voldoet aan beschermingsklasse IP66 en kan daardoor zonder problemen buiten worden gebruikt.
Dankzij de platte behuizing is hij ook bijzonder populair op plaatsen waar de inbouw in krappe ruimtes moet plaatsvinden, zoals in meubels of platte plafonds.
In principe moet er voor voldoende luchttoevoer en koeling worden gezorgd.
Het maximale vermogen van de schakelvoeding bedraagt 100 Watt.
- Plat en compact gebouwd, ideaal voor gebruik in krappe ruimtes.
- Geïntegreerde beveiliging tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 180-240 VAC)
- Uitgangsspanning: 24 VDC
- Uitgangsstroom: 17A
- Vermogen: 100 Watt
- Afmetingen: 356 x 30 x 20 mm (L x B x H)
- IP 66
- Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +50°C.
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP FTPC100V024-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 100W 24V 4.17A IP66 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 75 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 30 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 30 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 20 mm |
| Driver afmeting lengte: | 356 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,167 kg, 0,17 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 16 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 16 g |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,15 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 600 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 20 mm |
| Productlengte: | 356 mm |
| Serie: | FTP-C |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 4170 mA |
| Vermogen: | 100 W |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 3,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.