GLP FTPC60V12-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 60W 12V 5A IP66 Schakelende voeding CV
GLP FTPC60V12-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 60W 12V 5A IP66 Schakelende voeding CV
€ 45,95
17 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
GLP FTPC60V12-S-WP LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 60W
De constante spanningsvoeding GLP FTPC60V12-S-WP bevindt zich in een zeer slanke behuizing van gehard kunststof.
De voeding kent een breed toepassingsgebied. Dankzij de MM-markering kan de schakelende voeding in meubelstukken worden ingebouwd. Vanwege de compacte bouwvorm wordt de voeding ook graag in verlichtingsinstallaties ingebouwd of gebruikt bij de stroomvoorziening van bijvoorbeeld LED-panels, LED-strips, LED-lichtletters, en nog veel meer.
De voeding beschikt over een kortsluit-, overbelastings-, overspannings- en thermische beveiliging.
Verdere technische details:
- Afmetingen: 339x30x18 mm
- Ingangsspanning: 220-240V (50/60Hz)
- Uitgangsspanning: DC 12V
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aanloopstroom: | 90 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 36 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 30 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 18 mm |
| Driver afmeting lengte: | 339 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,313 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,343 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 24 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 28 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,313 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Nominale stroom: | 400 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 18 mm |
| Productlengte: | 339 mm |
| Serie: | FTP-C |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 5000 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden