GLP GLG-150-12 LED Voeding 150W 12V 12.5A IP65 Schakelende voeding CV
GLP GLG-150-12 LED Voeding 150W 12V 12.5A IP65 Schakelende voeding CV
€ 53,56
% € 66,95 (20% bespaard)44 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Schakelende voeding GLG-150-12 12V 150W 12,5A IP65
Een krachtige schakelende voeding van GLP met automatische functies die het gebruik veelzijdig en praktisch maken:
Het kan worden gebruikt in een bereik tussen 90 en 264 VAC en levert dan een regelbare constante uitgangsspanning van 9 tot 13 VDC en een instelbare uitgangsstroom van 6,5 tot 12,5 A.
Deze voeding is ideaal voor de stroomvoorziening van alle LED-producten die een spanning van 12 Volt nodig hebben, zoals LED-buizen en LED-modules enz.
De voeding is uitgerust met een auto-recover beveiligingscircuit en een geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting.
Bovendien beschikt de voeding over een functie voor automatische omschakeling van de modus \"constante stroom\" naar de modus \"constante spanning\", afhankelijk van de aangesloten belasting: zodra de belasting de maximaal toelaatbare stroom bereikt, schakelt de voeding over naar \"constante stroom\".
Als de aangesloten belasting minder dan de maximaal toelaatbare stroom vereist, werkt de voeding in de modus \"constante spanning\".
De koeling van de voeding moet worden gewaarborgd door voldoende luchttoevoer.
Het heeft een maximaal vermogen van 150 Watt.
Gebruik in overdekte buitenruimtes is dankzij de beschermingsklasse IP67 zonder problemen mogelijk.
De toegestane bedrijfstemperatuur ligt tussen -20°C ~ +50°C.
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 90-264 VAC, 47/63 Hz)
- Uitgangsspanning: 9-13 VDC
- Uitgangsstroom: 6,5 – 12,5 A
- Vermogen: 150 Watt
- Afmetingen 221 x 70 x 45 mm (L x B x H)
- IP 67 Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +50°C
- Automatisch omschakelen van modus \"constante stroom\" naar \"constante spanning\" afhankelijk van de aangesloten belasting
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad \"Downloads\".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kwantumkorting
"Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Breedte van de verpakking: | 28 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 70 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 45 mm |
| Driver afmeting lengte: | 221 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,142 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,201 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 58 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 59 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,142 kg |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productlengte: | 221 mm |
| Serie: | GLG |
| Uitgangsspanning: | 9 V/DC - 13 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12500 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,4 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden