GLP GLG-150-24 LED Voeding 150W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV
GLP GLG-150-24 LED Voeding 150W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV
€ 66,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2406
Schakelvoeding GLG-150-24 24V 150W 6,3 A IP67
- Hoogwaardige voeding voor LED-verlichting
- Zowel constante stroom- (CC) als constante spanningsmodus (CV)
- Beveiligd tegen kortsluiting en overbelasting
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Ventilatorloos ontwerp - koeling door vrije luchtconvectie
- Hoog rendement tot 92%
- Vermogen: 150 Watt
- Afmetingen (L x B x H): 221 mm x 70 mm x 45 mm
- Met bevestigingsogen aan de zijkant
Opmerking:
Hieronder vindt u een instructieschets voor het aansluiten van de voeding op de LED-strip, versterker en controller
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GLG-150-24 LED Voeding 150W 24V 6.3A IP65 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 75 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Breedte van de verpakking: | 27,7 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 70 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 45 mm |
| Driver afmeting lengte: | 221 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,101 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,164 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 63 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 64 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,101 kg |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productlengte: | 221 mm |
| Serie: | GLG |
| Uitgangsspanning: | 22 V/DC - 27 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 6300 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9,3 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.