GLP GLG-200-24 LED Voeding 200W 24V 8.33A IP67 Schakelende voeding CV
GLP GLG-200-24 LED Voeding 200W 24V 8.33A IP67 Schakelende voeding CV
€ 83,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Schakelende voeding GLG-200-24 24V 200W 8,33A IP67
Met deze robuuste schakelende voeding hebben we een heel bijzondere krachtige voeding voor de LED-verlichtingstechniek voor ons, omdat deze beschikt over een auto-recover beveiligingscircuit en een geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting.
Het levert een constante uitgangsspanning van 24 VDC, waarbij de ingangsspanning in een bereik tussen 90 en 264VAC kan liggen.
Het heeft een maximaal vermogen van 200 Watt.
Een bijzonderheid van deze voeding is de mogelijke automatische wisseling tussen de modi constante spanning of constante stroom:
Wanneer de maximaal toelaatbare stroom wordt bereikt, schakelt de voeding over naar de modus "constante stroom", zodat overbelasting wordt voorkomen.
Wanneer de aangesloten belasting minder dan de maximaal toelaatbare stroom trekt, werkt de voeding in de modus "constante spanning".
Ook in overdekte buitenruimtes kan de voeding uitstekend worden gebruikt, aangezien deze beschikt over beschermingsklasse IP67.
Er moet worden gezorgd voor voldoende luchttoevoer en koeling voor de voeding.
De voeding is niet dimbaar.
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 90-264 VAC, 47/63 Hz)
- Uitgangsspanning: 24 VDC
- Uitgangsstroom: 8,33 A
- Vermogen: 200 Watt
- Afmetingen: 242 x 96 x 50 mm (L x B x H)
- IP67
- Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +50°C.
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 29 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 96 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 50 mm |
| Driver afmeting lengte: | 242 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 200 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,65 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,75 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 70 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 3,07 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,65 kg |
| Nominale stroom: | 1100 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 96 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productlengte: | 245 mm |
| Serie: | GLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 8330 mA |
| Vermogen: | 200 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 12 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden