GLP GLG-300-12 LED Voeding 300W 12V 25A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GLG-300-12 LED Voeding 300W 12V 25A IP67 Schakelvoeding CV
€ 104,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2131
GLP GLG-300-12 LED Voeding
- Geschikt voor LED-verlichtingssystemen
- Robuuste hoogwaardige LED-voeding
- Metalen behuizing
- Duale modus: Constante stroom (CC) en constante spanning modus (CV)
- Beschermingsklasse IP67: geschikt voor gebruik binnenshuis en buitenshuis
- Ingebouwde PFC-functie
- Afmetingen (LxBxH): 285x96x50 mm
- Hoog rendement
- Aan beide uiteinden kabels van 30 cm met open kabeluiteinden
Opmerking: Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GLG-300-12 LED Voeding 300W 12V 25A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 96 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 50 mm |
| Driver afmeting lengte: | 285 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 300 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,199 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,2 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 1940 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2,2 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 2,1 kg |
| Nominale stroom: | 1600 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 96 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productlengte: | 285 mm |
| Serie: | GLG |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 25000 mA |
| Vermogen: | 300 W |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.