GLP GLG-300-24 LED Voeding 300W 24V 12.5A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GLG-300-24 LED Voeding 300W 24V 12.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 109,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3825
LED Voeding GLP GLG-300-24
- Garantie: 3 jaar
- Robuuste, krachtige voeding voor LED-verlichting
- Zowel constante stroom- (CC) als constante spanningsmodus (CV)
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, auto recovery
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Afmetingen (LxBxH): 285 mm x 96 mm x 50 mm
- Koeling door voldoende luchttoevoer
- Dubbele isolatie van de ingangs- en uitgangskabels
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GLG-300-24 LED Voeding 300W 24V 12.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 65 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 34 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 96 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 50 mm |
| Driver afmeting lengte: | 285 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 300 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 2,056 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 86 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 88 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 2,056 kg |
| Nominale stroom: | 1600 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 96 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productlengte: | 285 mm |
| Serie: | GLG |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12500 mA |
| Vermogen: | 300 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 12 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.