GLP GPV-100-12 LED Voeding 100W 12V 8.3A IP67 Schakelende voeding CV
GLP GPV-100-12 LED Voeding 100W 12V 8.3A IP67 Schakelende voeding CV
€ 33,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Schakelende voeding GPV-100-12 12V 100W 8,3A IP67
Deze LED voeding met zijn auto-recover beveiligingscircuit en geïntegreerde bescherming tegen overbelasting en kortsluiting wordt bijzonder graag gebruikt waar niet al te veel ruimte beschikbaar is, zoals bij inbouw in verlaagde plafonds of in meubels, omdat de behuizing bijzonder compact en plat gebouwd is.
Het is ideaal voor gebruik in de LED verlichtingstechniek, dus voor alle verbruikers die een 12 Volt voeding nodig hebben, zoals LED lampen, -buizen of ook LED modules en strips.
De voeding werkt met een ingangsspanning die in het brede bereik tussen 100 en 240VAC kan liggen en produceert dan een constante uitgangsspanning van 12VDC bij een maximaal vermogen van 100 Watt.
Deze voeding is niet dimbaar.
Door beschermingsklasse IP67 is gebruik ook buitenshuis mogelijk.
- Plat en compact gebouwd, ideaal voor gebruik in nauwe ruimtelijke omstandigheden.
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 100-240 VAC)
- Uitgangsspanning: 12 VDC
- Uitgangsstroom: 8,3A
- Vermogen: 100 Watt
- Afmetingen: 187 x 52 x 37 mm (L x B x H)
- IP 67
- Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +50°C
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
"
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 21,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 52 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 37 mm |
| Driver afmeting lengte: | 187 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,6 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,63 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 30 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 30 g |
| Ingangsspanning: | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,6 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 52 mm |
| Producthoogte: | 37 mm |
| Productlengte: | 187 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 8300 mA |
| Vermogen: | 100 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden