GLP GPV-100-24 LED Voeding 100W 24V 4.2A IP67 Schakelende voeding CV
GLP GPV-100-24 LED Voeding 100W 24V 4.2A IP67 Schakelende voeding CV
€ 34,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3830
Schakelende voeding GPV-100-24 24V 100W 4,2A IP67
- Energiezuinige constante spanningsvoeding
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik of vochtige ruimtes
- Voornamelijk te gebruiken voor LED-verlichting
- SELV
- Beveiligd tegen overstroom, kortsluiting en oververhitting
- Niet dimbaar
- Afmetingen (LxBxH): 187 mm x 52 mm x 37 mm
- Netfrequentie: 47 ~ 63 Hz
- Vermogen: 100W
- Rendement: 88 %
- Aansluitkabels aansluitklaar vertind, lengte 250 mm
- Energie-efficiëntie: 88%
- Koeling door vrije luchtconvectie
- Bedrijfstemperatuurbereik van -30 °C tot +70 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-100-24 LED Voeding 100W 24V 4.2A IP67 Schakelende voeding CV"
| Aanloopstroom: | 75 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 22 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 52 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 37 mm |
| Driver afmeting lengte: | 187 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,587 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,617 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 31 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 31 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,587 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 52 mm |
| Producthoogte: | 37 mm |
| Productlengte: | 187 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 4200 mA |
| Vermogen: | 100 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
1 beoordeling
5 april 2021 16:27
Funktioniert einwandfrei
Mit RGB CCT 5m keine Probleme. Alles funktioniert wie erwartet