GLP GPV-150-12 LED Voeding 150W 12V 12,5A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-150-12 LED Voeding 150W 12V 12,5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 41,95
29 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4354
GLP GPV-150-12 LED Voeding
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik en vochtige ruimtes
- Afmetingen: 203x70x45 mm, compact en plat gebouwd
- Constante spanningsvoeding voor LED-lichttechniek (bijv. LED-modules voor reclametechnici, LED-strips, etc.)
- Uitgangsspanning: 12 V
- Rendement: 87 %
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting en oververhitting
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: 180-277 V AC / 254-370 V DC
- 600 mm aansluitkabels
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-150-12 LED Voeding 150W 12V 12,5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Afdekking: | geen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +70 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 28 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,099 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,164 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 65 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 66 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 180 V/AC - 264 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV Rheinland |
| Land van herkomst: | Polen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,099 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Opbouwbreedte: | 70 mm |
| Opbouwlengte: | 203 mm |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 203 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12500 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,6 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.