GLP GPV-150-24 LED Voeding 144W 24V 6A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-150-24 LED Voeding 144W 24V 6A IP67 Schakelvoeding CV
€ 31,46
% € 41,95 (25.01% bespaard)24 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4355
GLP GPV-150-24 LED Voeding 144W 24V
De hoogwaardige schakelvoeding GPV-150-24 van GLP wordt omgeven door een waterbestendige kunststof behuizing (beschermingsklasse IP67) en is zowel geschikt voor binnen- als buitengebruik. De constante spanningsvoeding wordt vooral gebruikt in combinatie met 24V LED-verlichtingsoplossingen, zoals LED strips 24V. Natuurlijk kan deze schakelvoeding ook worden gebruikt als voedingseenheid voor de stroomvoorziening van andere 24V apparaten.
Verdere kenmerken van deze LED-transformator:
- Meubelgoedkeuring
- Beschermd tegen overstroom, kortsluiting, overspanning en oververhitting
- Koeling door vrije luchtconvectie
- Open kabeleinden (600 mm)
- Afmetingen (LxBxH): 203x70x45 mm
- Dubbele isolatie van de ingangs- en uitgangskabels
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-150-24 LED Voeding 144W 24V 6A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +70 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 28,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 144 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,11 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 62 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 65 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 180 V/AC - 264 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | Polen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,05 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Opbouwbreedte: | 70 mm |
| Opbouwlengte: | 203 mm |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 203 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 6000 mA |
| Vermogen: | 144 W |
| Verpakkingshoogte: | 6 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.