GLP GPV-18-12 LED Voeding 18W 12V 1.5A IP67 Schakelende voeding CV
GLP GPV-18-12 LED Voeding 18W 12V 1.5A IP67 Schakelende voeding CV
€ 11,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Schakelende voeding GLP GPV-18-12, 12 Volt DC, 18 Watt, IP67 - TÜV
Deze merk-schakelende voeding van GLP (constante spanning) voor LED-lichttechniek is bijzonder plat en compact gebouwd en daarom ideaal voor gebruik in verlaagde plafonds of vergelijkbare krappe ruimtes.
Het is uitermate geschikt voor de stroomvoorziening van LED-producten die een ingangsspanning van 12 VDC vereisen, zoals G4 MR16, LED-strips en LED-modules.
De voeding heeft het LVD-certificaat van TÜV Rheinland ontvangen.
De voeding beschikt over een geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting, evenals een auto-recover beveiligingscircuit dat in werking treedt bij overbelasting of kortsluiting aan de uitgang.
Het zorgt voor een constante uitgangsspanning van 12VDC.
Het maximale vermogen bedraagt 18 Watt.
Met beschermingsklasse IP67 kan deze ingegoten voeding ook in overdekte buitenruimtes worden gebruikt.
De voeding is niet dimbaar.
Zoals bij alle elektronische producten moet erop worden gelet dat er voldoende koeling en luchttoevoer aanwezig is.
De toegestane bedrijfstemperatuur ligt tussen -20°C ~ +50°C.
- Plat en compact gebouwd, ideaal voor gebruik in krappe ruimtelijke omstandigheden
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 180-255 VAC)
- Uitgangsspanning: 12 VDC
- Uitgangsstroom: 1,5 A
- Maximaal vermogen: 18 Watt
- Afmetingen: 130 x 25 x 21 mm (L x B x H)
- IP 67
- TÜV Rheinland - LVD-certificaat
- Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +50°C.
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelende voedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 16,4 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 25 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21 mm |
| Driver afmeting lengte: | 129,5 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 15 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 15 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 25 mm |
| Producthoogte: | 21 mm |
| Productlengte: | 129,5 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1500 mA |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 4,2 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden