GLP GPV-18-24 LED Voeding 18W 24V 0.75A IP67 Schakelende voeding CV
GLP GPV-18-24 LED Voeding 18W 24V 0.75A IP67 Schakelende voeding CV
€ 11,95
50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3826
LED Trafo GLP GPV-18-24
- Voeding, vooral geschikt voor LED verlichting
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik of vochtige ruimtes
- Constante spanningsvoeding
- Schakelende voeding met aansluitkabels aan de in- en uitgangszijde (lengte elk 250 mm)
- Kortsluit-, overbelastings- en overspanningsbeveiliging
- Afmetingen (LxBxH): 129,5 mm x 25 mm x 21 mm
- Koeling door vrije luchtconvectie
- Kunststof behuizing met twee bevestigingsogen
- Bedrijfstemperatuur van -30 °C tot +70 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-18-24 LED Voeding 18W 24V 0.75A IP67 Schakelende voeding CV"
| Aanloopstroom: | 40 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 16,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 25 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21 mm |
| Driver afmeting lengte: | 129,5 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,116 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,133 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 16 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 16 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,116 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 25 mm |
| Producthoogte: | 21 mm |
| Productlengte: | 129 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 750 mA |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.