GLP GPV-20-12 LED Voeding 20W 12V 2A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-20-12 LED Voeding 20W 12V 2A IP67 Schakelvoeding CV
€ 13,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Schakelvoeding GPV-20-12, 12 Volt DC, 24 Watt, IP67
Deze constante-spannings-voeding van GLP is plat en compact gebouwd en daarom bijzonder populair voor gebruik in de LED-lichttechniek, waar krappe ruimtes moeten worden overwonnen, zoals bij zeer platte plafonds.
Het voorziet betrouwbaar alle LED-producten die een ingangsspanning van 12VDC vereisen, zoals LED-modules, LED-strips of lichtbronnen zoals G4 MR16.
Tegelijkertijd zorgt het voor een constante uitgangsspanning van 12 VDC met een maximaal vermogen van 24 Watt.
Deze voeding beschikt over een geïntegreerde bescherming tegen overbelasting en tegen kortsluiting.
Het is niet dimbaar.
Een auto-recover beveiligingscircuit is geïntegreerd.
Zowel binnen als in overdekte buitenruimtes is deze gegoten voeding uitstekend inzetbaar (IP67).
Er moet worden gezorgd voor voldoende koeling en luchttoevoer, zoals bij alle elektronische producten.
De bedrijfstemperatuur mag in een bereik tussen -20°C ~ +50°C liggen.
- Plat en compact gebouwd, ideaal voor gebruik in nauwe ruimtelijke omstandigheden.
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 180-240 VAC)
- Uitgangsspanning: 12 VDC
- Uitgangsstroom: 2A
- Vermogen: 24 Watt
- Afmetingen: 140 x 32 x 25 mm (L x B x H)
- IP 67
- Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +50°C.
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad "Downloads".
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
"
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 16,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 32 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 25 mm |
| Driver afmeting lengte: | 140 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 20 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,18 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 16 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,18 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 200 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 32 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productlengte: | 140 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2000 mA |
| Vermogen: | 20 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 4,6 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden