GLP GPV-20-24 LED Voeding 20W 24V 1A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-20-24 LED Voeding 20W 24V 1A IP67 Schakelvoeding CV
€ 13,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3827
Schakelvoeding GPV-20-24 24V 24W 1A IP67
- Constante spanningsvoeding 24V
- Geschikt voor LED verlichting
- Kunststof behuizing met twee installatiegaten
- Afmetingen (LxBxH): 140 mm x 32 mm x 25 mm, zeer plat gebouwd
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen-/buitengebruik of vochtige ruimtes
- Bedrijfstemperatuur van -30 °C tot +70 °C
- Ingangsspanning: AC 90-264V 50~60Hz
- Geschikt voor meubelinbouw
- Energie-efficiëntie: 82%
- Zelfkoeling via behuizing door luchtconvectie
- Beveiligd tegen overstroom, kortsluiting, overspanning en oververhitting
- Energie-efficiëntie: 82%
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-20-24 LED Voeding 20W 24V 1A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 70 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 16,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 32 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 25 mm |
| Driver afmeting lengte: | 140 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,185 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,202 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,185 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 32 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productlengte: | 140 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1000 mA |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 4,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.