GLP GPV-200-12 LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-200-12 LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV
€ 34,62
% € 57,95 (40.26% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4356
GLP GPV-200-12 LED Voeding
- Kleine afmetingen: 205x70x45 mm
- Constante spanningsmodus
- Beschermingsklasse IP67 - voor binnen-/buitengebruik en vochtige ruimtes
- Convectiekoeling
- Beveiligd tegen overstroom, kortsluiting, overspanning en oververhitting
- TÜV-gecertificeerd
- Aansluitkabels aansluitklaar vertind, lengte 300 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-200-12 LED Voeding 192W 12V 16A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 50000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 192 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,204 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 180 V/AC - 264 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, TÜV |
| Land van herkomst: | Polen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Opbouwbreedte: | 70 mm |
| Opbouwlengte: | 205 mm |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 205 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 16000 mA |
| Vermogen: | 192 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.