GLP GPV-200-24 LED Voeding 199.2W 24V 8.3A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-200-24 LED Voeding 199.2W 24V 8.3A IP67 Schakelvoeding CV
€ 57,95
10 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4357
GLP GPV-200-24 LED Voeding 199.2W 24V
- Constante spanningsvoeding 24V in een kunststof behuizing met twee tegenover elkaar liggende bevestigingsogen
- Vanwege de beschermingsklasse IP67 geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Vermogen 200W
- Afmetingen (LxBxH): 205 x 70 x 45 mm
- Aan beide zijden bevindt zich telkens een 300 mm lange aansluitkabel met open kabeluiteinden
- Beschermd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, oververhitting
- Koeling door vrije luchtcirculatie
- Bedrijfstemperatuur van -30 °C tot +70 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-200-24 LED Voeding 199.2W 24V 8.3A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 30000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 27 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 199,2 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,16 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 63 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 63,25 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | Polen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,1 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 8300 mA |
| Opbouwbreedte: | 70 mm |
| Opbouwlengte: | 205 mm |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 70 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 205 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 8300 mA |
| Vermogen: | 199,2 W |
| Verpakkingshoogte: | 5,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.