GLP GPV-35-12 LED Voeding 35W 12V 3A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-35-12 LED Voeding 35W 12V 3A IP67 Schakelvoeding CV
€ 16,95
7 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Schakelvoeding GPV-35-12 12V 35W 3A IP67
We hebben hier een constante spanning voeding voor ons, die zijn toepassing vindt in de LED verlichtingstechniek en daar lichtbronnen zoals LED G4 MR16, LED buizen, LED modules met een ingangsspanning van 12 VDC voedt.
Bovendien is in deze voeding een auto-recovery beveiligingscircuit geïntegreerd, evenals een bescherming tegen overbelasting en tegen kortsluiting.
Het zorgt voor een constante uitgangsspanning van 12VDC, is niet dimbaar en vereist een bedrijfstemperatuur van -20 °C ~ +50 °C
Deze gegoten voeding voldoet aan beschermingsklasse IP67 en kan daarmee zonder zorgen in overdekte buitenruimtes worden gebruikt.
Bijzonder populair is hij door zijn vlakke behuizing ook overal daar waar de inbouw in krappe ruimtelijke omstandigheden moet plaatsvinden, zoals bijv. in meubels of vlakke plafonds.
In principe moet voor voldoende luchttoevoer en koeling worden gezorgd.
Het maximale vermogen van de schakelvoeding ligt op 35 Watt.
- Vlak en compact gebouwd, ideaal voor gebruik in krappe ruimtelijke omstandigheden.
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 180-240 VAC)
- Uitgangsspanning: 12 VDC
- Uitgangsstroom: 3A
- Vermogen: 35 Watt
- Afmetingen: 149 x 35 x 28 mm (L x B x H)
- IP 67
- Bedrijfstemperatuur: -20 °C ~ +50 °C.
Opmerking:
Een gedetailleerd gegevensblad als PDF-document vindt u onder het tabblad Downloads.
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de kortingsstaffel
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 16,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 32 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 28 mm |
| Driver afmeting lengte: | 148 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 36 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,232 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,249 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,232 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 350 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,25 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 32 mm |
| Producthoogte: | 28 mm |
| Productlengte: | 148 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 3000 mA |
| Vermogen: | 36 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 4,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden