GLP GPV-35-24 LED Voeding 35W 24V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-35-24 LED Voeding 35W 24V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 16,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3828
Schakelvoeding GLP GPV-35-24 voor LED-verlichting
- Constant voltage driver GLP GPV-35-24
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen-/buitengebruik of vochtige ruimtes
- Aansluitkabels aan in- en uitgangszijde, lengte 250 mm
- Afmetingen (LxBxH): 148 mm x 32 mm x 28 mm
- Vermogen: 36 W
- Beveiligd tegen overstroom, kortsluiting, overspanning en oververhitting
- Zelfkoeling via de behuizing door luchtconvectie
- Met meubelgoedkeuring
- Vaste uitgangsspanning
- Niet dimbaar
- Garantie: 3 jaar
- Werktemperatuur van -30 °C tot +70 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-35-24 LED Voeding 35W 24V 1.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 70 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 18,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 32 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 28 mm |
| Driver afmeting lengte: | 148 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 35 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,212 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,229 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,212 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 32 mm |
| Producthoogte: | 28 mm |
| Productlengte: | 148 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1500 mA |
| Vermogen: | 35 W |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 4,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.