GLP GPV-60-12 LED Voeding 60W 12V 5A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-60-12 LED Voeding 60W 12V 5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 22,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Schakelvoeding GPV-60-12 12V 60W 5A IP67
Een platte en compact gebouwde schakelvoeding van GLP, bijzonder geschikt voor inbouw in krappe ruimtes zoals in verlaagde plafonds.
Het is voorzien van een geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting, evenals een auto-recover beveiligingscircuit.
De voeding is niet dimbaar. De ingangsspanning kan tussen 100 en 240VAC liggen en levert dan een constante uitgangsspanning van 12 VDC bij een maximaal vermogen van 60 Watt.
Deze voeding is daarmee ideaal voor gebruik in de LED-lichttechniek, voor verbruikers die precies deze 12VDC als ingangsspanning nodig hebben.
Ook in overdekte buitenruimtes is deze voeding met zijn beschermingsklasse IP67 uitstekend inzetbaar.
Voor koeling moet door voldoende luchttoevoer worden gezorgd.
De bedrijfstemperatuur voor de voeding ligt in het bereik tussen -20°C ~ +50°C.
- Plat en compact gebouwd, ideaal voor gebruik in krappe ruimtes
- Geïntegreerde bescherming tegen kortsluiting en overbelasting
- Auto-recover beveiligingscircuit
- Niet dimbaar
- Ingangsspanning: typisch 230 VAC, 50/60 Hz (mogelijk 180-240 VAC)
- Uitgangsspanning: 12 VDC
- Uitgangsstroom: 5A
- Vermogen: 60 Watt
- Afmetingen: 162 x 42 x 33 mm (L x B x H)
- IP 67
- Bedrijfstemperatuur: -20°C ~ +50°C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 18,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 42 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 33 mm |
| Driver afmeting lengte: | 162 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,37 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 19 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 19 g |
| Ingangsspanning: | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,37 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 42 mm |
| Producthoogte: | 33 mm |
| Productlengte: | 162 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 5000 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,2 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden