GLP GPV-60-24 LED Voeding 60W 24V 2.5A IP67 Schakelvoeding CV
GLP GPV-60-24 LED Voeding 60W 24V 2.5A IP67 Schakelvoeding CV
€ 22,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3829
LED Driver GLP GPV-60-24
- Energiezuinige constante spanningsvoeding
- Geschikt voor LED verlichting
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik of vochtige ruimtes
- Ruimtebesparende, compacte kunststof behuizing
- Koeling door vrije luchtconvectie
- Afmetingen (LxBxH): 162 mm x 42 mm x 33 mm
- Vermogen: 60 W
- Kabellengte in-/uitgang telkens 250 mm, met open kabeleinden
- Niet dimbaar
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GPV-60-24 LED Voeding 60W 24V 2.5A IP67 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 70 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 18,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 42 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 33 mm |
| Driver afmeting lengte: | 162 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,37 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 21 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 21 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,37 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 700 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 42 mm |
| Producthoogte: | 33 mm |
| Productlengte: | 162 mm |
| Serie: | GPV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2500 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.