GLP GTPC-100-12-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 100W 12V 8.34A IP20 Schakelvoeding CV
GLP GTPC-100-12-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 100W 12V 8.34A IP20 Schakelvoeding CV
€ 28,66
% € 40,95 (30.01% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
GLP GTPC-100-12-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 100W
De GTPC-100-12-S voeding is vanwege de beschermingsklasse IP20 alleen geschikt voor installatie in droge binnenruimtes.
Door de compacte, smalle bouwvorm (320x30x18,2 mm) wordt de voeding vooral bij beperkte ruimte ingebouwd. Gezien de afmetingen is zelfs plaatsing in bijbehorende aluminium profielen mogelijk.
Naast meubelinbouw (MM-markering) wordt deze voeding vooral gebruikt voor de stroomvoorziening van LED-strips of LED-modules in de reclametechniek.
Het merk GLP staat voor hoge kwaliteit en duurzaamheid.
Verdere technische details
- Beveiligingscircuits: kortsluiting, overbelasting, overspanning
- Constante spanningsbron 12V DC
- Active-PFC
- Aansluiting: schroefklemmen, max. 2,5 mm²
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aanloopstroom: | 50 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 32 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 30 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 18,2 mm |
| Driver afmeting lengte: | 320 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,174 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,191 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,174 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 550 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 18 mm |
| Productlengte: | 320 mm |
| Serie: | GTPC-S |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 8340 mA |
| Vermogen: | 100 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 3,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden