GLP GTPC-30-12-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 30W 12V 2.5A IP20 Schakelvoeding CV
GLP GTPC-30-12-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 30W 12V 2.5A IP20 Schakelvoeding CV
€ 17,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3815
GLP SLIM GTPC-30-12-S IP20 30W 12V/2,5A
- De LED-constante spanningsvoeding heeft een superplat ontwerp en is omgeven door een kunststof behuizing, met twee tegenover elkaar gelegen bevestigingsogen
- Vanwege de beschermingsklasse IP20 alleen geschikt voor binnengebruik
- Geschikt voor meubelinbouw (MM-markering)
- SELF Veiligheidslaagspanning
- Vermogen: 30W
- Afmetingen (LxBxH): 182 x 44 x 16 mm
- Geschikt voor LED-lichttechniek
- Bescherming tegen overbelasting, kortsluiting, Auto Recovery
- Ingangsspanning: 180-264 V AC
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GTPC-30-12-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 30W 12V 2.5A IP20 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 25 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 25,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 30 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 16,5 mm |
| Driver afmeting lengte: | 251 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 30 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,112 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,125 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 12 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 12 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,112 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 170 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 16 mm |
| Productlengte: | 251 mm |
| Serie: | GTPC-S |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2500 mA |
| Vermogen: | 30 W |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 3,1 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.