GLP GTPC-60-24-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 60W 24V 2.5A IP20 Schakelvoeding CV
GLP GTPC-60-24-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 60W 24V 2.5A IP20 Schakelvoeding CV
€ 29,45
37 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3818
LED Voeding GLP GTPC-60-24-S
- Platte en smalle LED voeding in kunststof behuizing
- Geschikt voor meubelinbouw
- Constante spanningsvoeding
- Bedrijfstemperatuur van -10 °C tot +70 °C
- Voldoet aan EN 61347-1, EN 61347-2-13, EN 60598-1
- Garantie: 3 jaar
- Afmetingen (LxBxH): 305 mm x 30 mm x 17 mm
- Vanwege de goede kwaliteit zeer duurzaam
- Vermogen: 60W
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "GLP GTPC-60-24-S LED Voeding extreem plat voor meubelinbouw 60W 24V 2.5A IP20 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 30 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Breedte van de verpakking: | 30 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 30 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 17 mm |
| Driver afmeting lengte: | 305 mm |
| Driverfabrikant: | GLP |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | GLP |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,151 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,168 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| LED-fabrikant: | GLP |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,151 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 350 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 30 mm |
| Producthoogte: | 17 mm |
| Productlengte: | 305 mm |
| Serie: | GTPC-S |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2500 mA |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 3,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.