Grondinbouwspot rond voor GU10 Ø100mm IP67
Grondinbouwspot rond voor GU10 Ø100mm IP67
€ 17,95
Niet langer beschikbaar
Grondinbouwspot rond voor GU10 Ø100mm IP67
Deze ronde grondinbouwspot kan veelzijdig buiten worden gebruikt, bijvoorbeeld voor de verlichting van opritten, paden, terrassen of zelfs gazons en bloembedden. De grondinbouwspots met een inbouwdiepte van 100 mm kunnen in verschillende ondergronden worden geplaatst, zoals bestrating, hout, grind of aarde. Ze worden vast in de grond ingebouwd en met de ondergrond verbonden, zodat alleen de omlijsting en de heldere, beloopbare afdekking nog zichtbaar zijn. De grondinbouwspots zijn beloopbaar en tot een gewicht van 800 kg ook overrijdbaar.
Uw voordelen op een rij:
- veelzijdige en subtiele verlichtingsoplossing voor buitenruimtes
- fitting voor GU10 lichtbronnen
- levering incl. 1,5 m aansluitkabel
- robuuste, slijtvaste behuizing van aluminium en kunststof
- beschermingsklasse IP67
De grondinbouwspots met een diameter van 100 millimeter hebben een geringe inbouwdiepte van 100 mm. Bij de levering is een 1,5 meter lange aansluitkabel inbegrepen. In de grondinbouwspots kunnen verschillende lichtbronnen voor GU10 fittingen worden geplaatst, bijvoorbeeld leds, die vanwege hun lage energieverbruik bijzonder aanbevolen zijn.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 11 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | GU10 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,57 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 47 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 49 g |
| Inbouwdiameter: | 64 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,5 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Productdiameter: | 100 mm |
| Producthoogte: | 100 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingshoogte: | 12 cm |
| Verpakkingslengte: | 11 cm |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden