Grondinbouwspot vierkant voor GU10 100x100mm IP67
Grondinbouwspot vierkant voor GU10 100x100mm IP67
€ 17,95
Niet langer beschikbaar
Grondinbouwspot vierkant voor GU10 IP67
Deze vierkante grondinbouwspot kan veelzijdig buiten worden gebruikt, bijvoorbeeld voor de verlichting van opritten, paden, terrassen of ook gazons en bloembedden. De grondinbouwspots met een inbouwdiepte van 100 mm kunnen in verschillende ondergronden worden geplaatst, zoals bestrating, hout, grind of aarde. Ze worden vast in de grond ingebouwd en met de ondergrond verbonden, zodat alleen het frame en de heldere, beloopbare afdekking nog zichtbaar zijn. De grondinbouwspots zijn beloopbaar en tot een gewicht van 800 kg ook overrijdbaar.
Uw voordelen op een rij:
- Veelzijdige en subtiele verlichtingsoplossing voor buitenruimtes
- Fitting voor GU10 lichtbronnen
- Levering incl. 1,5 m aansluitkabel
- Robuuste, slijtvaste behuizing van aluminium en kunststof
- Beschermingsklasse IP67
De grondinbouwspot heeft een geringe inbouwdiepte van 100 mm. Bij de levering is een 1,5 meter lange aansluitkabel inbegrepen. In de grondinbouwspots kunnen verschillende lichtbronnen voor GU10 fittingen worden geplaatst, bijvoorbeeld ledlampen, die vanwege hun lage energieverbruik bijzonder aan te bevelen zijn.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 11 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | GU10 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,55 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,6 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 48 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 51 g |
| Inbouwdiameter: | 85 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,55 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 45 °C |
| Productbreedte: | 100 mm |
| Producthoogte: | 100 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingshoogte: | 12 cm |
| Verpakkingslengte: | 11 cm |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden