Grondpen voor 10W-20W LED Buitenlamp Breedstraler
Grondpen voor 10W-20W LED Buitenlamp Breedstraler
€ 3,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1437
Grondpen voor 10W-20W LED Buitenlamp Breedstraler
Zet accenten. Verander snel en eenvoudig de locatie van de grondpen met gemonteerde LED buitenlamp en vervul uw verlichtingswensen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Grondpen voor 10W-20W LED Buitenlamp Breedstraler"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Productdiameter: | 40 mm |
| Productlengte: | 165 mm |
| Verpakkingslengte: | 18,33 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.