Grondpen voor 30W-50W LED Buitenlamp Breedstraler
Grondpen voor 30W-50W LED Buitenlamp Breedstraler
€ 5,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1438
Grondpen voor 30W-50W LED Buitenlamp Breedstraler
Gebruik onze grondpen in combinatie met onze LED buitenlamp. Verlicht uw objecten waar en hoe u maar wilt op een perfecte manier.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Grondpen voor 30W-50W LED Buitenlamp Breedstraler"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 45 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,16 kg |
| Productdiameter: | 59 mm |
| Productlengte: | 265 mm |
| Verpakkingslengte: | 6,6 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.