Grondplaat antraciet RAL7016 voor twee 15cm huisnummers 275x210x30mm
Grondplaat antraciet RAL7016 voor twee 15cm huisnummers 275x210x30mm
€ 36,95
Niet langer beschikbaar
Antracietkleurige grondplaat voor twee LED-huisnummers
De grondplaat met de afmeting 275x210x30 mm is geschikt voor de montage van twee abcMIX-LED-huisnummers.
In de levering inbegrepen
- Grondplaat
- Voeding
- Lichtschakelaar met multiplug
- 4 hoekverbindingen
- 4 kleine schroeven (grondplaat/hoekverbinding)
- 4 schroeven en pluggen (hoekverbinding/huiswand)
Kabels, voeding en lichtschakelaar worden onzichtbaar achter de grondplaat weggewerkt. De voeding en de schakelaar worden bevestigd op de daarvoor bestemde 3M-plakstrips. Er hoeft slechts één kabel op 230V bedrijfsspanning te worden aangesloten.
De montage van de outdoor huisnummers is eenvoudig. De huisnummers worden geleverd met een montagesjabloon. Dit montagesjabloon wordt met behulp van de bijgevoegde plakstrips op de grondplaat bevestigd. Op het montagesjabloon zijn de boorgaten aangegeven waar de LED-huisnummers vastgeschroefd moeten worden. De grondplaat wordt aan de boven- en onderkant met 4 muurschroeven aan een muur gemonteerd.
Met de antracietkleurige grondplaat wordt het lichtgevende 3D-huisnummer extra geaccentueerd en heeft u een vlakke ondergrond voor de montage van het huisnummer.
Aanvullend idee: Bij de voordeur bevindt zich aan de zijkant vaak een buitenlamp. Deze buitenlamp zou bijvoorbeeld vervangen kunnen worden door dit LED huisnummer met grondplaat.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Breedte van de verpakking: | 30 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,087 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,241 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 125 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 155 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,087 kg |
| Opbouwbreedte: | 275 mm |
| Opbouwlengte: | 210 mm |
| Productbreedte: | 21 mm |
| Producthoogte: | 3,5 mm |
| Productkleur: | antraciet |
| Productlengte: | 27,5 mm |
| Verpakkingshoogte: | 6 cm |
| Verpakkingslengte: | 23,5 cm |
Aanmelden