Grondspot met spies voor GU10 zwart IP64
Grondspot met spies voor GU10 zwart IP64
€ 18,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Grondspot met spies voor buiten, voor LED lampen GU10
Deze grondspot met spies is vervaardigd uit weersbestendig aluminium. De antracietkleurige buitenlamp wordt geleverd met een 1,5 meter lange aansluitkabel.
De GU10 lamp moet nog apart worden bijbesteld. U beslist dus zelf over het wattage en de kleurtemperatuur. Een kleine tip van ons: de Smart LED lamp GU10 RGB CCT (Art. nr. 3975). Hiermee haalt u een Smart Home lamp met een verscheidenheid aan kleuren in huis, die via spraakbesturing of smartphone kan worden aangestuurd. De bijbehorende app kan gratis worden gedownload in de Google Play Store of de Apple App Store. Lees hierover meer in de artikelbeschrijving van Art. nr. 3975.
De grondspot met spies behoort tot de buitenverlichting. De beschermingsklasse IP64 maakt hem geschikt voor gebruik buitenshuis. Verschillende plekken in de tuin worden met deze buitenlamp met licht geaccentueerd, zoals het verhoogde bloembed, de 100 jaar oude eik of de zojuist geïnstalleerde fontein met vijver. Zo geniet u zelfs in het donker nog van uw groene paradijs. Andere toepassingsgebieden: verlichting van de entree bij de voordeur, gevelverlichting, boomverlichting, etc.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 8,5 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | GU10 |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,522 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,61 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 78 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 87 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,522 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Productdiameter: | 75 mm |
| Producthoogte: | 300 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 120 mm |
| Verpakkingshoogte: | 9 cm |
| Verpakkingslengte: | 38 cm |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden