High Bay Lamp UFO Pro 150Watt 5500K IP65 90°
High Bay Lamp UFO Pro 150Watt 5500K IP65 90°
€ 138,05
% € 279,95 (50.69% bespaard)Niet langer beschikbaar
High Bay Lamp UFO Pro 150Watt 5500K IP65 90°
De nieuwe productgeneratie UFO High Bay lampen zijn bijzonder energie-efficiënte LED lampen met een hoge lichtopbrengst voor professioneel gebruik. Het koudwitte licht met een kleurtemperatuur van 5.500K maakt een effectieve verlichting van werkplaatsen, magazijnen, kantoor- en bedrijfsruimten of zelfs sportscholen mogelijk. De UFO High Bay lampen Pro bereiken bij 150 Watt een lichtopbrengst van 19.500 lumen.
De hoogwaardige en robuuste behuizingen van de High Bay lampen van aluminium zijn ook zeer geschikt voor industrieel gebruik. De stralingshoek van 90° maakt gebruik mogelijk, zelfs bij hoge montageplafonds. De modellen uit de "Pro"-serie zijn door de beschermingsgraad IP65 veilig beschermd tegen het binnendringen van stof en straalwater en kunnen worden gebruikt bij -20 tot +50 graden Celsius.
Uw voordelen in één oogopslag
- efficiënte LED verlichting voor professioneel gebruik
- hoge lichtopbrengst van 19.500 lumen, koudwit licht (5.500 K)
- veilig gebruik, beschermingsgraad: IP65, beschermingsklasse: I
- hoge energie-efficiëntieklasse
- robuuste afwerking, materiaal: aluminium
- garantie: 5 jaar
De UFO High Bay lamp Pro biedt een optimale lichtopbrengst met een tot 80 procent lager verbruik in vergelijking met andere modellen voor professioneel gebruik. De UFO High Bay lampen Pro zijn uitgerust met drivers van Mean Well und hoogwaardige LED's met speciale lenzen voor bijzondere prestaties. De UFO High Bay lampen hebben een nominale levensduur van 50.000 uur met 100.000 schakelcycli. Wij bieden u op al onze UFO High Bay lampen uit de "Pro"-serie een garantie van vijf jaar. Kies voor een energiebesparende, efficiënte en kostengunstige verlichting van uw bedrijfsruimten met onze UFO High Bay lampen Pro.
Dimbaarheid
De UFO High Bay lamp Pro is in deze uitvoering niet dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 151,7 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 66,5 mm |
| Driver afmeting lengte: | 151,7 mm |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| EPREL-registratienummer: | 897730 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | D |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 4,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 4,4 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | LUMILEDS |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 19500 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 4,14 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 19500 Lumen |
| Nominale stroom: | 682 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,3 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productdiameter: | 320 mm |
| Producthoogte: | 188 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 90 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 250 Watt |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden