HighVoltage Koudwit 230V LED Strip 50M 8W/m 60LED/m 14mm IP44 6000K
HighVoltage Koudwit 230V LED Strip 50M 8W/m 60LED/m 14mm IP44 6000K
€ 209,95
Niet langer beschikbaar
LED Strip SMD5050 voor directe aansluiting op 230V
Deze LED strip garandeert door zijn 230V bedrijfsspanning lichtstabiliteit over de gehele lengte van 50 meter. De lichtband wordt met aansluitkabel en stekker geleverd, d.w.z. de LED strip is direct klaar voor gebruik.
De LED-lichtband heeft een breedte van 14 mm en een hoogte van 6 mm. De stralingshoek bedraagt 120°.
De 230V LED-strip wordt met houders/clips op gladde oppervlakken bevestigd. Wij adviseren het gebruik van 4 houders per meter. De houders (Art. nr. 1919) zijn niet bij de levering inbegrepen en kunnen in onze webshop worden bijbesteld.
Inkortbaarheid is ook mogelijk. Om de 100 cm vindt u snijmarkeringen. Om veiligheidsredenen moet het snijuiteinde worden voorzien van een eindkap (Art. nr. 1918). De eindkap kan in onze webshop worden bijbesteld.
De LED strip brandt met koudwit LED-licht. Vanwege de beschermingsklasse IP44 kan de LED band ook buitenshuis worden gebruikt. Belangrijk hierbij is dat de aansluitkabel met stekker zich in een droge, spatwaterdichte omgeving bevindt. Een aansluitdoos zou bijvoorbeeld een doeltreffende oplossing zijn. Let er a.u.b. op dat een goede ventilatie altijd gewaarborgd is. Er mag geen warmteophoping ontstaan, zodat u ook kunt profiteren van de lange levensduur van de LED-strip.
Met de LED-strip verfraait u uw terras, veranda of serre. Of wilt u uw auto in de carport voorzien van stijlvolle extra verlichting? Of uw motor? Schuine daken, gevels of dakoverstekken bieden mooie montagemogelijkheden voor extra licht. Misschien moet alleen de schutting in de tuin of het tuinhuisje van extra verlichting worden voorzien. Of heeft u in de tuin een whirlpool of een sauna staan? Daar zal de lichtstrip zeker voor nog meer sfeer zorgen.
Voor indirecte ruimteverlichting adviseren wij onze 12V of 24V LED strips.
Technische details
- Kleurtemperatuur 6000K (Koudwit)
- Vermogen: 8 Watt per meter
- Werking op 230 V
- dimbaar met fase-aansnijding (ca. 20 - 90 %)
- Beschermingsklasse IP44 - beschermd tegen spatwater en stof
Opmerkingen: Geen meterwaar! Artikel alleen als 50 meter rol verkrijgbaar. Niet geschikt voor gebruik in aquaria of zwembaden
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897390 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 400 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 6,28 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 6,6 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 500 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,5 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 6000 K |
| LED-afstand: | 12 mm |
| LED-chip-type: | SMD5050 |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 60 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 50 meter |
| Lichtstroom: | 42000 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 840 lm/m |
| Nettogewicht van het product: | 6,1 kg |
| Nominale lichtstroom: | 39900 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 798 lm/m |
| Productbreedte: | 14 mm |
| Producthoogte: | 6 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 50 m |
| Productlengte: | 50000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 1000 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Stroomverbruik per meter: | 35 mA/m |
| Vermogen: | 400 W |
| Vermogen per meter: | 8 W/m |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
| Vervangend artikel: | 2154 |
Aanmelden