HighVoltage Pro+ Super Warmwit 230V CRI90 LED Strip 25M 8W/m 54LED/m 15,5mm IP65 2700K
HighVoltage Pro+ Super Warmwit 230V CRI90 LED Strip 25M 8W/m 54LED/m 15,5mm IP65 2700K
€ 314,95
Niet langer beschikbaar
LED Strip Pro+ 2700K 230V 8W IP65 54LED/m 25Meter
LED strips worden veelzijdig gebruikt, maar de bedrading is vaak een flinke klus omdat er altijd extra voedingen aangesloten moeten worden. Dat geldt niet voor onze LED strips die direct op AC 230V werken en dus rechtstreeks op de netspanning worden aangesloten.
De strips zijn al kant-en-klaar als stuk van 25 m geconfectioneerd en kunnen direct in gebruik worden genomen. Deze strips kunnen indien gewenst worden ingekort (om de 50 cm / 27 LEDs) en kunnen met onze speciale connectoren en voedingskabels aan de persoonlijke omstandigheden worden aangepast. Bij de voedingen heeft u de keuze uit een voedingskabel met een open kabeleinde of met een stekker.
De lichtkleur is 2700K warmwit. De strip is bij uitstek geschikt voor buitengebruik, zoals op het terras, in de carport, bij de dakoverstek, etc.
Let op: Beschermingsklasse IP65 - beschermd tegen het binnendringen van stof en straalwater
Niet geschikt voor gebruik in zwembaden of aquaria.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 929792 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 200 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 6,34 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 6,79 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,45 g |
| Inbouwbreedte: | 15 mm |
| Inbouwdiepte: | 6,5 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Kleurweergave: | 90 Ra |
| LED-afstand: | 18,5 mm |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 54 |
| Leds per segment: | 24 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 25 meter |
| Lichtstroom: | 16000 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 640 lm/m |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 6,34 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 16000 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 640 lm/m |
| Nominale stroom: | 35 mA |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Productbreedte: | 15 mm |
| Producthoogte: | 6,5 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 25 m |
| Productlengte: | 25000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 500 mm |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Stroomverbruik per meter: | 35 mA/m |
| Vermogen: | 200 W |
| Vermogen per meter: | 8 W/m |
| Vervangend artikel: | 7227 |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden