HighVoltage Warmwit 230V LED Strip 25M 8W/m 60LED/m 14mm IP44 3000K
HighVoltage Warmwit 230V LED Strip 25M 8W/m 60LED/m 14mm IP44 3000K
€ 114,95
Niet langer beschikbaar
LED Strip 25 m voor directe aansluiting op 230V
Geleverd wordt de 25 m-rol van deze LED strip, inclusief aansluitkabel en stekker.
Deze 230V LED strip is dus direct klaar voor aansluiting. De strip wordt graag gemonteerd aan gevels, tuinhekken of op een onverlicht terras. Het grote voordeel van dit artikel: steek gewoon de stekker in het stopcontact en deze strip brandt al in warmwit licht, en dat met een doorlopende stralingskracht over de volledige 25 meter. De LED strip wordt met houders of clips aan plafonds, wanden, balken, hekken, etc. bevestigd. Wij adviseren 4 clips per meter. De strip is niet zelfklevend. De clips (Art. nr. 1919) moeten apart worden besteld en zijn dus niet bij de levering inbegrepen. De clips worden vastgeschroefd.
Op afstanden van 1 m vindt u snijmarkeringen op de strip om de strip in te korten tot een andere gewenste maat. Het snijuiteinde moet om veiligheidsredenen altijd worden voorzien van een eindkap (Art. nr. 1918, niet bij de levering inbegrepen).
- Werkt op 230V
- Vermogen: 8W/meter
- Lichtkleur: Warmwit (3000K)
- Lumen: 840/meter
- Stralingshoek: 120°
- Niet dimbaar
- Beschermingsklasse: IP44 - beschermd tegen het binnendringen van stof en straalwater
De breedte van de LED strip bedraagt 14 mm en de hoogte 6 mm.
Als u daarentegen op zoek bent naar indirecte verlichting voor binnenruimtes of ook voor buiten, adviseren wij u onze verschillende uitvoeringen van 12 Volt strips en 24 Volt strips, waarmee u flexibeler bent in de installatie en vormgeving. Hiervoor staan ook veel verschillende aluminium profielen tot uw beschikking, die uw lichtinstallatie een professionele uitstraling geven. Ook heeft u meer mogelijkheden bij de vormgeving (leggen in T-vorm of om hoeken in L-vorm).
Opmerkingen:
- Geen meterwaar. Er wordt een complete rol van 25 m geleverd.
- Niet geschikt voor aquaria of zwembaden
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897449 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 200 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 5,7 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 3,4 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 200 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,2 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD5050 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 60 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 25 meter |
| Lichtstroom: | 21000 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 840 lm/m |
| Nettogewicht van het product: | 4,5 kg |
| Nominale lichtstroom: | 19950 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 798 lm/m |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Productbreedte: | 14 mm |
| Producthoogte: | 7 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 25 m |
| Productlengte: | 25000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 1000 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Stroomverbruik per meter: | 35 mA/m |
| Vergelijkingswaarde: | 27 Watt |
| Vermogen: | 200 W |
| Vermogen per meter: | 8 W/m |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden