Hoekverbinder voor LED Letter Klik
Hoekverbinder voor LED Letter Klik
€ 5,57
% € 10,45 (46.7% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3426
Hoekverbinder voor LED Klik-letters
Met deze hoekverbinder worden de lichtgevende klikletters om de hoek geplaatst. Het is ook mogelijk om de LED-klikletters in een afgerond vierkant of rechthoek te plaatsen. Houd er rekening mee dat ook de voeding ruimte nodig heeft voor de stroomtoevoer.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Hoekverbinder voor LED Letter Klik"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,135 kg |
| Productlengte: | 500 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.