Houder BC Parkeerplaatslamp 180W-265W
Houder BC Parkeerplaatslamp 180W-265W
€ 1,19
% € 12,95 (90.81% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2096
Eigenschappen "Houder BC Parkeerplaatslamp 180W-265W"
| Breedte van de verpakking: | 20 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,24 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,3 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,06 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,24 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 35,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.