Houder E Parkeerplaatslamp Vierkante masthouder
Houder E Parkeerplaatslamp Vierkante masthouder
€ 3,89
% € 34,95 (88.87% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2098
Houder E Parkeerplaatslamp Vierkante masthouder
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Houder E Parkeerplaatslamp Vierkante masthouder"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,3 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,3 kg |
| Productbreedte: | 150 mm |
| Producthoogte: | 80 mm |
| Productlengte: | 170 mm |
| Verpakkingslengte: | 18,89 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.