Houder SC Parkeerplaatslamp 75W-150W
Houder SC Parkeerplaatslamp 75W-150W
€ 2,59
% € 10,45 (75.22% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2097
Eigenschappen "Houder SC Parkeerplaatslamp 75W-150W"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,58 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,4 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,4 kg |
| Productbreedte: | 180 mm |
| Producthoogte: | 30 mm |
| Productlengte: | 285 mm |
| Verpakkingslengte: | 30,65 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.