Houder (Wand) voor LED Click Letters 50cm
Houder (Wand) voor LED Click Letters 50cm
€ 2,23
% € 7,45 (70.07% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4094
Eigenschappen "Houder (Wand) voor LED Click Letters 50cm"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Dimbaar: | Nee |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg, 0,12345 kg |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwlengte: | 500 mm |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg, 0,12345 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 500 mm |
| Verpakkingslengte: | 80 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.