Inbouwdimmer 1-10V T73 Ehmann Potentiometer
Inbouwdimmer 1-10V T73 Ehmann Potentiometer
€ 35,95
21 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2588
Accessoires
Elektronische potentiometer voor het dimmen
Geschikt voor lampen met elektronische voorschakelapparaten (EVG) of andere apparaten met een stuurspanning van 1-10 Volt.
De potentiometer heeft exact dezelfde afmetingen als conventionele dimmers. De oorspronkelijke afdekking kan opnieuw worden gebruikt. Voor de dimmers van de merken Gira en Berker past de afdekking 1:1, voor de merken Busch-Jäger en Jung gebruikt u de meegeleverde schakelmateriaal-adapters.
- Compatibel met de schakelprogramma's van de merken Busch-Jäger, Gira, Berker, Jung e.a.
- Biedt optimalisatiemogelijkheden voor flikkervrij dimmen in het minimumbereik
- Schakelaar 10A
- In de leveringsomvang zijn de bijbehorende adapters inbegrepen: de merken Gira und Berker hebben geen adapter nodig, bij Busch-Jäger en Jung moeten specifieke onderdelen worden gebruikt
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Inbouwdimmer 1-10V T73 Ehmann Potentiometer"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie: | 5 jaar |
| Fabrikant: | Ehmann |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,41 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,28 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Nettogewicht van het product: | 1,13 kg |
| Productbreedte: | 71 mm |
| Producthoogte: | 33 mm |
| Productlengte: | 71 mm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.