Inbouwframe wit vierkant 78x78mm
Inbouwframe wit vierkant 78x78mm
€ 0,20
% € 3,95 (94.94% bespaard)Niet langer beschikbaar
Wit, vierkant inbouwframe 78 x 78 mm
Het witte inbouwframe heeft een tijdloos, sober design en wordt binnenshuis gemonteerd. Deze inbouwspot wordt gecombineerd met een GU10 lichtbron (apart te bestellen). U kiest dus de passende lichtbron op basis van de volgende criteria: lichtkleur, helderheid, dimbaarheid. Uiteraard kan de lichtbron worden vervangen.
Het vierkante inbouwframe heeft de afmeting 78x78 mm en vereist een plafonduitsparing van 55 millimeter. Houd bij de montage rekening met de hoogte van het inbouwframe plus de GU10 lichtbron. Na het verzinken in de plafonduitsparing vormt het frame een strakke, vlakke afwerking.
Het inbouwframe heeft een lange levensduur.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 9 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,046 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,069 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 22 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 24 g |
| Inbouwdiameter: | 55 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,046 kg |
| Productbreedte: | 78 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 78 mm |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Vorm: | vierkant, vierkant |
Aanmelden