Inbouwframe zilver geborsteld vierkant 78x78mm
Inbouwframe zilver geborsteld vierkant 78x78mm
€ 0,94
% € 3,95 (76.2% bespaard)Niet langer beschikbaar
Zilver-geborsteld, vierkant inbouwframe 78 x 78 mm
Het zilver-geborstelde inbouwframe heeft een tijdloos, sober design en wordt binnenshuis gemonteerd. Deze inbouwspot wordt gecombineerd met een GU10 lichtbron (apart te bestellen). U kiest dus de passende lichtbron op basis van de volgende criteria: lichtkleur, helderheid, dimbaarheid. Uiteraard kan de lichtbron worden vervangen.
Het vierkante inbouwframe heeft de afmeting 78x78 mm en vereist een plafonduitsparing van 55 millimeter. Houd bij de montage rekening met de hoogte van het inbouwframe plus de GU10 lichtbron. Na het verzinken in de plafonduitsparing vormt het frame een strakke, vlakke afwerking.
Het zilver-geborstelde inbouwframe heeft een lange levensduur.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 9 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,044 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,068 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 22 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 22,25 g |
| Inbouwdiameter: | 55 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,044 kg |
| Productbreedte: | 78 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 78 mm |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Vorm: | vierkant |
Aanmelden