Inbouwspot Frame rond star IP44 Vochtige ruimte Kliksluiting - Kleur: wit
Inbouwspot Frame rond star IP44 Vochtige ruimte Kliksluiting
€ 8,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Rond inbouwframe, wit frame, IP44, incl. MR16/GU5.3 fitting
Het ronde inbouwframe is vanwege de beschermingsklasse IP44 geschikt voor installatie in ruimtes met een verhoogde vochtigheid, bijv. in de badkamer. Ook in de beschutte en overdekte buitenruimte kan dit inbouwframe worden geïnstalleerd.
Het witte inbouwframe is gemaakt van aluminium, heeft een tijdloos, sober design en heeft dankzij de hoogwaardige afwerking een lange levensduur.
Montage
Voor dit ronde aluminium frame is een plafonduitsparing van 57 tot 75 mm nodig. Let bij de inbouwdiepte op de totale hoogte: inbouwframe inclusief geplaatste MR16/GU5.3 lichtbron. Als alternatief kan er een GU10 fitting bij worden besteld voor het gebruik van GU10 lichtbronnen.
Bij het plaatsen van de lichtbron gebruikt u een klemsluiting met afdichtingsring. Omdat LED lichtbronnen slechts weinig warmte produceren, is installatie in verlaagde plafonds, houten en gipsplaten plafonds mogelijk. Het ronde inbouwframe vormt een vlakke, strakke afwerking.
Als u op de hoogte moet besparen, dan zijn de 24 mm hoge LED modules in ons assortiment een mogelijk alternatief. Let erop dat vooraf de glasafdekking van de inbouwspot door naar de binnenzijde te drukken verwijderd moet worden en de LED module vanaf de voorkant in het frame wordt geplaatst. Een GU10 lichtbron wordt heel normaal vanaf de achterkant in het inbouwframe gedrukt.
Eigenschappen - kort samengevat
- Beschermingsklasse IP44
- Vorm: rond
- Wit aluminium frame
- Kliksluiting
- Plafonduitsparing: 57 - 75 mm
- Buitenmaat diameter: 84 mm
- Zijdelingse veerklemmen voor fixatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | helder |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Inbouwdiameter: | 57 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Keurmerken: | CE |
| Kleur: | wit |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Productdiameter: | 84 mm |
| Productkleur: | wit |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden