Inbouwspot frame rond kantelbaar bajonetsluiting - Kleur: Geborsteld roestvrij staal
Inbouwspot frame rond kantelbaar bajonetsluiting
€ 6,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
Geborsteld roestvrij staal, kantelbaar inbouwframe, ronde vorm
Het ronde inbouwframe is alleen geschikt voor montage binnenshuis.
Het geborsteld roestvrij stalen inbouwframe is gemaakt van aluminium, heeft een tijdloos, sober design en heeft dankzij de hoogwaardige afwerking een lange levensduur.
De binnenring van het inbouwframe is kantelbaar. Hierdoor is een gerichte uitlijning van de lichtstraal en een gerichte verlichting van het interieur mogelijk.
U kiest de gewenste GU10 of MR16 lichtbron, wat betekent dat u zelf de lichtkleur, helderheid en dimbaarheid bepaalt.
Toepassingsgebieden: woonkamer, eetkamer, slaapkamer, hal, kantoorruimtes, ontvangsthallen, wachtkamers, etc.
Montage
Voor dit ronde aluminium frame is een plafonduitsparing van 68 mm nodig. Let bij de inbouwdiepte op de totale hoogte: inbouwframe inclusief geplaatste GU10 of MR16 lichtbron. Ga uit van een diepte van minimaal 65 mm.
De lichtbron wordt met de bajonetsluiting vastgezet.
Omdat LED lichtbronnen slechts weinig warmte produceren, is inbouw in verlaagde plafonds, houten en gipsplaten plafonds mogelijk. Het ronde inbouwframe vormt een vlakke, strakke afwerking.
Eigenschappen - kort samengevat
- Alleen geschikt voor binnenruimtes
- Vorm: rond
- Geborsteld roestvrij stalen aluminium frame
- Binnenring kantelbaar 30°
- Bajonetsluiting
- Plafonduitsparing: 68 mm
- Diameter: 83 mm
- Zijdelingse veerklemmen voor de bevestiging in de plafonduitsparing
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Breedte van de verpakking: | 9 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,08 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 19 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 19,25 g |
| Inbouwdiameter: | 68 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleur: | geborsteld roestvrij staal |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Productdiameter: | 83 mm |
| Producthoogte: | 3 mm |
| Productkleur: | roestvrij staal |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Vorm: | rond |
Aanmelden